kenak bened

pempem
pempem
tolong kembalikan

Comments

• vocal99
    vocal99
    sedang di proses... sabar gan
  • bayukurniawannst
    bayukurniawannst
    kembalikan akun saya dong apa kesalahan saya
  • arthur
    arthur
    why I got banned while I was not playing team. after that my account is open again but the chip is gone which was 29m even become 100k. please explain his turnpoker. please restore my lost chip 29m, ID: 116771905374703 . thanks.
  • arjuna4444
    arjuna4444
    akun harjunasangpenyayang@gmail.com telah di hacker dan di ganti dengan akun lain tolong di bantu
  • arjuna4444
    arjuna4444
    akun panel harjuna sangpenyayang@gmail.com dgn isi chips 901m di hacker oleh akun yahoo yakni nagachips@yahoo.com
  • Andre2408
    Andre2408
    pak tolong id saya Andre Kusuma di buka pak,, saya baru aja kenak banned.
    saya mohon kepada bapak pengembang aplikasi games turn poker
  • sitompul
    sitompul
    Admin tolong kembali kan id saya yg terkena banned, user nick Sitompul Harahap, tolong kembalikan admin ke email @rezaantiindahputri@gmail.com
  • paluamri
    paluamri
    bos tolong lah bukain kunci secure login ane
    tadi kepencet jd salah beberapa kali
  • alammarzoni
    alammarzoni
    why I got banned while I was not playing team. after that my account is open again but the chip is gone which was 180m even become 100k. please explain his turnpoker. please restore my lost chip 180m,email:Ammarzoni665@yahoo.com.thanks
  • alammarzoni
    alammarzoni
    account banned tgl12-02_2018
    why I got banned while I was not playing team. after that my account is open again but the chip is gone which was 180m even become 100k. please explain his turnpoker. please restore my lost chip 180m,email:Ammarzoni665@yahoo.com.thanks
  • farhan923
    farhan923
    Balik Kan turnPokerku..Bos

• farhan923
    farhan923
    bukakn turnpokerku
  • bashkara
    bashkara
    kayak mana turn poker sekarang sekurity login benar masak gibsa d bukak eh malak kenak bnened 5menit tapi ampek stengah jam g bisa bukak\
    tolong lah perbaikan punya saya id saya
    100001752883293
Sign In or Register to comment.

Discussions

In this Discussion

© Copyright 2015. Turn Games Technologies. Powered by Vanilla